Rolety zewnętrzne

Na rolety zewnętrzne w Warszawie decyduje się coraz więcej osób. Dlaczego tak się dzieje? Są one niezwykle praktyczne i przydatne. Zastosowanie tych nowoczesnych osłon okiennych daje wiele korzyści użytkownikom danego budynku. Dzięki przemyślanej konstrukcji i odpowiednio dobranym surowcom rolety zewnętrzne stanowią skuteczną ochronę przed nieproszonymi gośćmi oraz spojrzeniami z zewnątrz.

Zaoszczędź dzięki roletom zewnętrznym

Rolety pełnią jeszcze inną, bardzo ważną funkcję – są doskonałą izolacją termiczną. Ich zastosowanie pozwoli obniżyć w znacznym stopniu koszty ogrzewania zimą, latem zaś, gdy świeci słońce, a na zewnątrz panuje wysoka temperatura, zapewniają przyjemny chłód oraz półmrok, dający odpoczynek zmęczonym oczom. Są to niewątpliwe plusy. O każdej porze roku rolety chronią Państwa prywatność i spokój. Możemy wykonać również montaż rolet zewnętrznych w Warszawie Bemowo i innych dzielnicach stolicy.

Rolety zewnętrzne Warszawa – różne rodzaje napędów

Oferujemy szeroką gamę profili, a także wiele optymalnych rozwiązań sterowania roletami.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • napędy ręczne,
  • mechanizmy półautomatyczne,
  • napędy elektryczne wraz z systemami sterującymi, które pozwolą komfortowo obsługiwać rolety.

Napędy elektryczne zastosowane w roletach zewnętrznych są ogromna wygodą, możesz nimi sterować za pomocą różnych aplikacji, co w dzisiejszych czasach jest dużym ułatwieniem. Możesz również ustawić automatyczne otwieranie i zamykanie rolet.

Rolety zewnętrzne – trwałość i jakość

Produkcja elementów rolet opiera się na wyselekcjonowanych materiałach, które zapewniają najwyższą jakość. W procesie produkcji rolet zewnętrznych używane są materiały o odpowiedniej wytrzymałości i trwałości, które mają za zadanie zapewnić długotrwałe użytkowanie rolet. Poszczególne elementy rolet pokryte są farbami o bardzo dobrej trwałości kolorów. Dzięki temu rolety zachowują intensywność barw nawet po wielu latach eksploatacji, nie tracąc swojego estetycznego wyglądu. Farby używane do pokrywania elementów rolet są również zwiększonej wytrzymałości na ścieranie, co sprawia, że są odporne na codzienny kontakt i użytkowanie. Dodatkowo elementy rolet są pokrywane specjalnymi powłokami, które są odporne na niszczące oddziaływanie czynników atmosferycznych. Dzięki temu rolety zewnętrzne są chronione przed działaniem promieni UV, deszczem, wiatrem i innymi warunkami atmosferycznymi.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem rolet zewnętrznych w Warszawie wraz z montażem to zapraszamy do naszego sklepu. Chętnie doradzimy najlepsze rozwiązanie i wykonamy niezbędne pomiary.

Nasze produkty

Rolety
Rolety
Żaluzje
Żaluzje
Moskitiery
Moskitiery

Salon sprzedaży:
ul. Bodycha 37a, Warszawa

pon-pt: 10-18
sob: 10-13

Copyright © Tax and Trade 2024.   

Produkcja: MinisterstwoReklamy.pl