Markizy

Obecnie na rynku dostępne są trzy rodzaje markiz: bez kasety, w półkasecie oraz markizy w pełnej kasecie. W tym artykule omówię różnice pomiędzy wszystkimi rodzajami oraz podzielę się opinią, które rodzaje szczególnie należy wziąć pod uwagę.

Markizy bez kasety, to takie, w których rura, na którą nawinięta jest tkanina, pozostaje odsłonięta. Są to najtańsze z markiz.

Kolejny rodzaj to markizy w półkasecie – w tych po zwinięciu markizy rura z materiałem jest przykryta od góry, od dołu konstrukcja pozostaje widoczna.

W pełnej kasecie to ostatni, najdroższy rodzaj – zwinięta tkanina jest w nich całkowicie schowana w zamkniętej obudowie.

Wybierając, nie powinniśmy sugerować się wyłącznie ceną. Trzeba pamiętać, że choć poza sezonem markiza jest zwinięta, to jednak pozostaje na zewnątrz. Pada na nią deszcz, a zimą śnieg, co niekorzystnie wpływa na jakość i trwałość materiału. Stąd też markizę bez kasety powinno się wybierać jedynie wtedy, gdy będzie ona zamontowana pod zadaszeniem. Jeśli tak nie jest, warto zastanowić się nad markizą w półkasecie lub pełnej kasecie, ewentualnie w komplecie z daszkiem.

Markizy Warszawa – wybierz wariant dopasowany do Twoich potrzeb.

Nasze produkty

Rolety
Rolety
Żaluzje
Żaluzje
Moskitiery
Moskitiery

Salon sprzedaży:
ul. Bodycha 37a, Warszawa

pon-pt: 10-18
sob: 10-13

Copyright © Tax and Trade 2024.   

Produkcja: MinisterstwoReklamy.pl