Witamy na stronie firmy Tax and Trade

Rolety, żaluzje, moskitiery - tylko najwyższa, sprawdzona jakość!

Skorzystaj z naszej oferty już dziś!

Rolety na Wymiar

Rolety w domach są coraz częściej standardem, montowanym już w trakcie budowy. Doceniamy ich walory i funkcjonalność. Jeżeli nasz projekt domu zakłada nietypowe okna oraz rozmiary, bez problemu zastosowanie znajdą rolety na wymiar. Takie rolety są w ofercie naszej firmy, zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne. Jesteśmy kompleksowym realizatorem, dobieramy odpowiednie rozwiązania oraz zajmujemy się montażem rolet u Klienta. Rolety zewnętrzne zakładamy w domach nowo budowanych, ale z powodzeniem montujemy je również w istniejących budynkach. Zależenie od konstrukcji i architektury budynku, proponujemy najefektywniejsze i najestetyczniejsze możliwości zanotowania rolet.

Chcesz zainstalować w domu skuteczny system zaciemniający? Oto rodzaje rolet:

Nie wiesz jakie rolety wybrać? Chętnie doradzimy w zakresie doboru tkanin oraz pomysłu na ciekawą aranżację okien w Twoim domu. Przyjedziemy do Ciebie, wykonamy pomiary oraz dobierzemy tkaniny. Co Ty na to?

Zapraszamy do współpracy. Nasz zasięg działania to montaż rolet w Warszawie oraz okolicach. Zadzwoń, napisz lub przyjedź do naszego salonu. Do zobaczenia!